Tým

Seznamte se s naším týmem

Samuel Veselý - profil

Samuel Veselý

Trenér bezpečného/efektivního stylu, příprava na zahraniční ferrata výpravy

Zakladatel a provozovatel webového portálu. Koordinátor klientských zakázek. Trenér bezpečného pohybu a instruktor zážitkového lezení na zajištěných cestách. Základní kurzy lezení pro začátečníky včetně teorie. Nadšený cestovatel a dobrodruh se specializací na vysokohorskou turistiku a splouvání řek v Alpách, Skotsku a Anglii.

[javascript protected email address]

+420 777640202

David Kovařík - profil

David Kovařík

Instruktor Děčín, Ústí, Karlovy Vary

Příroda byla, je a bude mojí životní náplní od malička. Když jsem přičichl k horám, tak mě připoutaly a už mě nepustily. Pocházím z Českého ráje, potom přesun na sever Čech, kde jsem vystudoval VŠ se zaměřením na outdoorové aktivity. Stal jsem se instruktorem lezení na umělé stěně i skalního lezení pro ČHS i MŠMT. Jsem horským průvodcem, cvičitelem lyžování a instruktorem snowboardingu. Není mi
cizí jakýkoliv sport. V současné době se nadále vzdělávám a zdokonaluji na VŠ v oboru sport a zdraví. Jsem instruktorem cykloturistiky, vodní turistiky i sportovního potápění. Na vysoké škole učím na oboru outdoorových aktivit předměty psychologie odolnosti, terapie v aktivitách v přírodě, teambuilding a dramaturgie programů. Jezdím se studenty VŠ na kurzy horolezectví, horské i vysokohorské turistiky v letních i zimních horách. Outdoorové teambuildingy pro firmy jsou mojí častou činností, ze kterých si lidé odnášejí mnoho nových nezapomenutelných prožitků. Hory a pobyt v nich miluji pro jedinečné zážitky, které mi dávají mnoho zkušeností při práci s lidmi, ať je to ve skalách, horách či velehorách. Mojí předností je klid a rychlé jednání ve vypjatých situacích. Správné působení na vaši mysl a psychiku v krizové situaci je mojí velkou devizou.

[javascript protected email address]

Tonda Skolek - profil

Tonda Skolek

Instruktor bezpečnosti, řešení krizových situací a záchrana

V horách a po skalách se pohybuje od šestnácti let. S dospělostí pak začala éra výškových prací a spolupráce s Horskou službou. Má rád adrenalinové sporty jako paragliding, bungee a veškeré lezecké aktivity. Je certifikovaným instruktorem pro umělé stěny a přírodní skalní terény. V současné době vede kurzy dětí i dospělých na umělých stěnách i skalách a kurzy bezpečnosti a záchrany na ferratách.
Také působí jako instruktor a metodik Horolezeckého oddílu Satalice.

Matěj Voltr - profil

Matěj Voltr

Instruktor Slaný

Mezinárodní horský průvodce UIMLA s dlouholetou praxí a komplexním výcvikem. Podílí se jako externí lektor na kurzech outdoorové první pomoci, vede kurzy skalního lezení, ferratové kurzy, sněžnicové výpravy i vysokohorské treky v Alpách. Hory jsou jeho koníčkem a vášní již od mala a rád je přiblíží i vám.

vydejte se s námi na dobrodružství!